نوبت دهی آنلاین نوبت دهی آنلاین

درباره حس تناسب

درباره ما:
تحقیقات و تجربه نشان داده است شکست در رسیدن به تناسب اندام شامل ابعاد زیادی می شود، اما سرچشمه تمامی این ابعاد به حس درونی فرد منتهی می گردد.

تا زمانی که نگرش تغییر نکند و تبدیل احساس از شکل عدم تناسب به تناسب، که به آن حس تناسب می گوئیم، صورت نگیرد نمی توان صورت واقعی تناسب اندام را لمس کرد.

اصول کاربردی مجموعه فیت حس با چنین فلسفه ای بنا گردید. فیت حس، به معنای حس تناسب، گروهی تخصصی با ارائه خدمات مجازی و تحت وب در تمام جوانب حس تناسب می باشد.

هدف اصلی مجموعه fithess، تضمین نه تنها سلامت جسمی و تناسب اندام بلکه سلامت روحی روانی شما می باشد و محور اساسی این مجموعه جهت تحقق این مهم حس است.

با این اوصاف هر زمینه تخصصی که شما را در این امر یاری کند را گرد هم آورده ایم تا با تمام قوا شما را در امر موفقیت یاری کنیم. فعالیت تیم ما در فروردین 1399 با تولید محتوا آغاز گردید و در ادامه منتظر شروع فعالیت بخش های تخصصی گوناگون ما باشید. این بخش ها عبارتند از : تغذیه و رژیم درمانی، ورزش و برنامه نویسی ورزشی، تنظیم مکمل های غذایی، انگیزشی روانشناسی، آشپزی و فروشگاه عرضه محصولات رژیمی و ورزشی می باشد که با دو رویکرد بالینی و غیربالینی به فعالیت می پردازیم.